Комунальний заклад "Королівський заклад дошкільної освіти "Малятко" Губиниської селищної ради

Режим роботи закладу

Режим роботи нашого закладу                                                                                                                                                                                                                                                                                                        7.30-8.30 - ранкова зустріч дітей, ігри, гімнастика, індевідуальне спілкування;                                                                                                                                                                                                                    8.30-9.30 - підготовка до сніданку, сніданок;                                                                                                                                                              9.00-10.00 - ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, підготовка до навчальної діяльності, колективна та індивідуальна навчальна діяльність;                                                                                                                                                                                                                       10.30- 11.30 - підготовка до прогулянки, прогулянка, спостереження, ігри, самостійна діяльність, повернення з пргулянки;                                                                                                                        11.30-12.30 - підготовка до обіду, обід;                                                                                                                                                                      12.30-15.00 - підготовка до сну, сон;                                                                                                                                                                            15.00-15.30 - поступовий підйом, оздоровчі процедури;                                                                                                                                            15.30-16.30 - полуденок, ігри, самостійна діяльність, індевідуальна робота;                                                                                                                                                                                                                            16.30-17.30 - підготовка до прогулянки, прогулянка.