Комунальний заклад "Королівський заклад дошкільної освіти "Малятко" Губиниської селищної ради

Навчальний процес

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ:

Створення умов для всебічного розвитку творчої особистості, здатної до сомореалізації,застосовуючи  елементи новітніх педагогічних технологій.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ:

Народознавство

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДОШКОЛЬНОГО ВИХОВАННЯ:

1. Охорона життя і здоровя дитини.
  2. Створення умов для формування основ фізичної культури через розвиток рухової активності.
  3. Розвиток інтелектуально-цінносних здібностей дітей, що полягають в освоєнні системи уявлень про світ і способи пізнання довкілля як передумови початкової освіти.
  4. Формування основ екологічної освіти чарез розуміння природно-освітніх звязків живого і неживого, рослинного світу, людини та природи.
  5. Розвиток потреби в художньо-естетичній діяльності та вивченні історії культури регіону, в якому живе дитина.
  6. Створювання умов для емоційного благополуччя дитини в процесі спільної діяльності й спілкування:дитина-дитина; дитина-педагог; дитина-батьки.